:

معرفی شرکت تارا فرآیند تهران

تولید مستمر، استفاده از حداکثر ظرفیت های تولید، افزایش کیفیت محصول و همچنین کاهش هزینه ها و بهینه کردن فرآیند ها از لحاظ اقتصادی برای رقابت در بازار از رایج ترین مسائلی است که در رابطه با واحد های صنعتی مطرح می شود. با توجه به این که در صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی فرآیندهای گوناگون و بعضا پیچیدهای رخ میدهد، لذا بررسی و شناخت کامل نسبت به فرآیندها و تک تک تجهیزات موجود در این فرآیندها و ارائه راهکار جهت رفع مشکلات، نواقص و گلوگاه ها، امری اجتناب ناپذیر است.
یکی دیگر از مسائلی که در واحدهای پتروشیمی و پالایشگاهی رخ می دهد، نیاز به ایجاد واحدهای جدید و یا اصلاح فرآیند موجود با استفاده از آخرین دستاوردهای مهندسی و ابزارهای جدید و کارامد در جهت افزایش میزان محصول تولیدی و یا مواردی چون بهبود کیفیت محصول و کاهش هزینه های جاری واحد تولیدی می باشد.
در همین راستا ، گروه مهندسی فرآیند تارا از سال 1395 فعالیت خود را با بهره گیری از خبره ترین متخصصین دانشگاهی و صنعتی بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای با هدف توسعه و بهبود فرآیندهای نفت، گاز و پتروشیمی آغاز نمود.
گروه مهندسی فرآیند تارا از سال 1397 در قالب شرکت تارا فرآیند تهران فعالیت خود را ادامه داده و با گسترش خدمات خود، آماده همکاری با تمامی واحدهای پالایشگاهی، پتروشیمی، نیروگاهی، شیمیایی و ... می باشد.

showcase image
About Images

چشم انداز

شرکت تارا فرآیند تهران در نظر دارد با ارتقا و بهبود مستمر عملکرد حرفه ای، فعالیت های تخصصی خود را به عنوان شرکت پیشرو و معتبر در حوزه های مهندسی فرآیند، اتوماسیون فرآیند، محیط زیست، ایمنی، بازرگانی و تامین تجهیزات در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، شیمیایی، معدنی، غذایی و دارویی گسترش داده و به عنوان شرکت مرجع جهت رفع نواقص و گلوگاه های صنایع کشور با استفاده از تکنولوژی های مدرن و به روزترین روش های علمی مطرح گردد.

ماموریت

شرکت تارا فرآیند تهران با بهره گیری از کارآمدترین سرمایه های انسانی متشکل از برجسته-ترین و متعهدترین دانش آموختگان دانشگاه های ممتاز کشور و متخصصین صنعتی ارائه دهنده خدمات مهندسی و بازرگانی در صنایع شیمیایی و انرژی، فعالیت دارد.